הסינים משקיעים באשדוד-מה איתכם? הזדמנות אחרונה לרכישת משרדים בפארק היי-טק אשדוד!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

קבוצת בונים נדל"ן משיקה מבצע לזמן מוגבל: בעלי הון עצמי של 180,000 ₪ בלבד, יוכלו לרכוש משרד בגודל של 50 מ"ר בפארק היי-טק אשדוד, שמומחי נדל"ן רבים צופים כי יהיה מפארקי ההי-טק המבוקשים בישראל

פרויקט ICON Business Cente. שיח אדריכלים | S.I.A.H Architects תמונות הדמיה להמחשה בלבד

עבודות הבנייה בפארק ההיי-טק המבוקש של אשדוד כבר החלו והוא עתיד להעסיק כ- 20 אלף עובדים.
לפארק היי-טק אשדוד יתרונות מובהקים וגורמי משיכה רבים לחברות שירצו להעתיק את מקום פעילותן אליו – אחד הבולטים שבהם הוא מיקומו בכניסה הדרומית ונגישותו התחבורתית לתחנת הרכבת "עד הלום" ומחלף "אשדוד דרום" בכביש 4. בנוסף ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי קבע לפארק ארנונה נמוכה במיוחד כתמריץ עבור חברות על מנת שיעברו לאשדוד.

מתוך מטרה של עירית אשדוד לפתח את הכניסה הדרומית לעיר כמערך תומך לפארק ההיי-טק, הוחלט להקים בקרבתו את בית החולים אסותא, מרכז הקניות ביג פאשן וכן סינמה סיטי שעתיד להיפתח בתחילת שנת 2020.
כמו כן עתידים לקום בקרבתו מכללת סמי שמעון להנדסה (SCE), קמפוס אקדמי ומעונות סטודנטים ובנוסף שכונת מגורים חדשה אשר תכלול 3,000 יחידות דיור.

בתמונת האוויר מוצג מתחם פארק הייטק אשדוד ומיקומו הספציפי של הפרויקט וכן הסביבה.

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי: "אשדוד מתפתחת בצעדי ענק. אנחנו מובילים אותה להיות מטרופולין כלכלי חברתי תרבותי, מהחשובים במדינת ישראל. גם הממשלה הסינית מאמינה בעתיד המבטיח של אשדוד".

 

העיר אשדוד, אשר הינה העיר חמישית בגודלה בישראל, נבחרה מבין כל הערים בישראל להיות העיר היחידה ב "דרך המשי החדשה" של המעצמה הסינית. בעיר יוקמו פרויקטים רבים במימון סיני ביניהם מגדלי סחר בינ"ל בכניסה הדרומית לעיר, מרכז לוגיסטי בנמל, רכבת עילית (מונו רייל) וכן מכון אקדמי בו ייקחו חלק אוניברסיטאות מסין וישראל.

יתרון משמעותי נוסף של פארק היי-טק אשדוד הינו קרבתו לנמל הדרום החדש שנבנה ומופעל על ידי הסינים. בניית הנמל החדש תאפשר ייבוא של עוד 1.5 מיליון טון סחורות בשנה וירכז את רוב הייבוא והייצוא של מדינת ישראל.

הנמל החדש יגרום להמשך פיתוחה של אשדוד וסביבתה באזורי תעסוקה חדשים ושירותים נלווים לנמל החדש – כל אלו הסיבות הנכונות להשקיע בפארק הייטק אשדוד!

בעידוד מוצהר של עיריית אשדוד ובכדי להתאים את זכויות הבניה בפארק לסטנדרטים המקובלים בפארקי היי-טק מקבילים בישראל, אחוזי הבנייה בפארק צפויים לעלות, דבר אשר יוביל להגדלת זכויות הבנייה בפרוייקט.

מירב הפרוייקטים הנמכרים בישראל מציעים למשקיעים הכנסה מהשכרת המשרד בלבד, בפרוייקט שלנו ההכנסה לא תסתכם רק בתשואה או בקבלת דמי שכירות, לכך תתווסף הגדלת הזכויות הצפויה.

עבור המשקיעים בפרויקט מדובר בהזדמנות חד פעמית, אשר במסגרתה ייהנו הרוכשים מהרווחים הנובעים מכך. המשמעות היא פשוטה: רוכש שרכש זכויות ל 50 מ"ר משרדים עתיד לקבל 74 מ"ר משרדים ואף יותר מכך! אין ספק כי מדובר בהזדמנות אטרקטיבית ביותר, אשר לא תחזור, וכוללת פוטנציאל לתשואות גבוהות במיוחד.
כמובן שבנוסף לרווחים מהגדלת הזכויות הצפויה, יכלו להנות המשקיעים בפרויקט מהכנסת שכירות של למעלה מ -3700 ש"ח בחודש שמהווה מעל 10% תשואה שנתית.

זה הזמן להתקדם לעתיד כלכלי טוב יותר, תחשבו מה זה לקנות משרד בגודל 50 מ"ר החל – 180,000 ₪ ובתוך כשנה למכור לא פחות מ-74 מ"ר החל – 296,000 ₪!

לפרטים נוספים על השקעה בפרויקט השאירו פרטים:

*לא כולל מע"מ ועלויות בניה 

*בכפוף לזכויות נוספות ככל שיחולו ולתקנון המבצע.

 

בדוק התאמה לרכישת משרד בפארק הייטק אשדוד

בדוק התאמה להזדמנות השקעה פארק הייטק אשדוד

האם יש בבעלותך נכס נדל"ן?